There is no content to display.

There is no content to display.

There is no content to display.

Verenigingen

 

Doe je ook mee? Hier vind je alle verenigingen met een linkje naar hun sites.
Kies wat je het allerleukste vindt en stuur ze een mailtje!

 

Muziek

Berg, Ellen van den http://www.ellenvdberg.nl ellen@ellenvdberg.nl
Chimera http://www.chimera.nu basverkade@hotmail.com
Furietoeters, De (Het Wapen van Maassluis) https://www.furietoeters.nl secretaris@furietoeters.nl
Gewestelijk Senioren Orkest http://www.gewestelijkseniorenorkest.nl aiverveer@hotmail.com
Govert van Wijn orgelcommissie, Stichting https://www.garrelsorgelmaassluis.nl p.bouterse@caiway.nl
Kleijne Band, De https://www.dekleijneband.nl johnschneider@kabelfoon.nl
Kunst na Arbeid , Muziekvereniging https://www.kna-maassluis.nl warnaarfr@gmail.com
Maassluise Harmonie https://www.maassluiseharmonie.nl jaapcats@xs4all.nl
Music4Fun Maassluis, Stichting https://www.music4fun-maassluis.nl secretaris@music4fun-maassluis.nl
Muziek tussen Maas en Sluis, Stichting https://www.muziekmaassluis.nl info@muziekmaassluis.nl
Orgel Commissie Groote Kerk Maassluis (St. Garrelsorgel Maassluis) https://www.garrelsorgelmaassluis.nl/orgelcommissie/ p.bouterse@caiway.nl
Orgel Commissie Immanuëlkerk Maassluis http://www.pknmaassluis.nl/immanuelkerk/orgelcommissie dick.buurman@kabelfoon.nl
Popoverleg Maassluis, Stichting http://www.popoverlegmaassluis.nl bestuur@popoverlegmaassluis.nl
Uysal, Hüsnü http://www.husnuuysal.com info@husnuuysal.com
Maassluise Muziekweek, Stichting https://www.maassluisemuziekweek.nl

secretaris@maassluisemuziekweek.nl

Muziek@Maassluis  www.muziekatmaassluis.nl

info@muziekatmaassluis.nl

Zang

Cantabile, Kamerkoor https://koorcantabilemaassluis.nl cantabilemaassluis@outlook.com
Cantares, Vrouwenkoor    
Christelijk Kamerkoor Maassluis http://www.kamerkoormaassluis.nl info@kamerkoormaassluis.nl
Committed, Jongerenkoor   info@jongerenkoorcommitted.nl
Flair, Dameskoor https://www.dameskoorflair.nl wilvanelst@caiway.net
Happy Days Maassluis, Gospelkoor https://happydaysmaassluis.webs.com sp.bastemeijer@gmail.com
Kirkósa, Orsolya http://www.orsolyakirkosa.com  
LOS (Ladies On Stage), Zanggroep https://zanggroeplos.nl info@zanggroeplos.nl
Meezingkoor Maassluis http://www.meezingkoor-maassluis.nl marelli@kabelfoon.nl
Moving Voices Maassluis https://movingvoicesmaassluis.wordpress.com movingvoices89@gmail.com
Seniorenkoor Ons Genoegen    
Shanty koor Die Maeze Sanghers https://www.shanty.nl secretaris@shanty.nl
Simply Six, Zanggroep   r.j.vanos@kpnplanet.nl
Sing For Joy http://www.singforjoy.nl petravanderkooij59@gmail.com
Waterwegkoor Maassluis https://www.waterwegkoor-maassluis.nl secretaris@waterwegkoor-maassluis.nl
Wonderwijs, Kinderkoor https://www.kinderkoorwonderwijs.nl info@kinderkoorwonderwijs.nl

Dans

Balletstudio Marion Schouten http://www.balletstudiomarionschouten.nl marionschouten@caiway.nl
Dance Company M’Joy https://www.dancecompanymjoy.nl info@dancecompanymjoy.nl 
Rose Irish Dance School https://www.iersedansschool.nl info@iersedansschool.nl
Salsadansschool MamboMike   mail@mambomike.nl
Schouten, Balletstudio Marion http://www.balletstudiomarionschouten.nl marionschouten@caiway.nl
Westside, Dans- en balletstudio https://www.balletstudiowestside.nl balletstudiowestside@gmail.com

Theater

Jeugdtheaterhuis Maassluis https://www.jeugdtheaterhuis.nl theo.ham@jeugdtheaterhuis.nl
Luxor Maassluis, Vereniging   luxormaassluis@caiway.net
Maddies Act http://maddiesact.nl info@maddiesact.nl
Maskarade Theater   maskerade@kabelfoon.net
Rijnmond Theater Producties, Stichting http://www.rijnmondtheaterproducties.nl/ rtpinfo@rijnmondtheaterproducties.nl
Theater Koningshof https://www.theaterkoningshof.nl wim@theaterkoningshof.nl
Theater Koningshof, Stichting   johan.moerman54@gmail.com
Theatergroep Vrij Maassluis https://www.theatergroepvrij.nl john@theatergroepvrij.nl
Toneelgroep Schater   toneelverenigingschater@gmail.com

Schilderkunst

Baalen, Marieke van https://mariekevanbaalen.weebly.com mvbaalen@kabelfoon.nl
Degen, Jos https://www.josdegen.nl imageart@kabelfoon.nl
Gelderen, Dick van   van.gelderen.dick@gmail.com
Keijzer, Anja http://www.penseeltje.nl anjakeijzer@live.nl
Kliederkelder, De https://kliederkelder.nl/ femkevalcke@gmail.com
Kunst en Cultuur Academie https://www.kunstencultuuracademie.nl info@kunstencultuuracademie.nl
Kunstuitleen Maassluis https://www.kunstuitleenmaassluis.nl jfhmssls@caiway.nl
Lammers, Coby http://www.cobylammers.nl lammers.coby@gmail.com
Maassluise Kunstenaars, Stichting https://www.maassluisekunstenaars.nl info@maassluisekunstenaars.nl
Mokoginta, Judith    
Mooi Werk, Stichting https://stichtingmooiwerk.nl jolanda@stichtingmooiwerk.nl
Nouwelant, Gonny van den https://sites.google.com/site/ateliergvdnr/ mailgvdnr@gmail.com
Otto, Bert https://bert-otto.com atelier117@gmail.com
Ouwenbroek, Jan    
Ploeg, Gerda    
Reem, Roeland van www.roelandvanreemschilderij.nl rvanreem@outlook.com
Ritsart, Galerie http://www.ritsart.com info@ritsart.com
Ruis, Lia http://www.liaruisnatuurkunst.nl ruislia@gmail.com
Tekeninzicht https://tekeninzicht.nl/contact/ praktijk@tekeninzicht.nl
Tulp, Dick http://www.dicktulp.nl info@dicktulp.nl
Veenland, Frits   fritsveenland@gmail.com
Verkade, Bas https://basverkade.exto.nl basverkade@hotmail.com
Vermeer, Gesina   gesina@live.nl
Vonk, Frans http://www.vonkzeefdrukken.nl info@vonkzeefdrukken.nl
Wessels, Hanneke   jmwessels47@gmail.com

Beeldhouwkunst

Hoogenbosch, Boriska http://www.boriska.nl brmhoog@hetnet.nl
Kloen, Friedie http://wwwfriediekloen.nl maaswaal@caiway.nl
Kunst en Cultuur Academie https://www.kunstencultuuracademie.nl info@kunstencultuuracademie.nl
Korver, Marion   marion.korver@planet.nl
Korving en Manja Bravenboer, Hans https://www.glasdingen.nl hans@glasdingen.nl
Kunstuitleen Maassluis https://www.kunstuitleenmaassluis.nl jfhmssls@caiway.nl
Maassluise Kunstenaars, Stichting https://www.maassluisekunstenaars.nl info@maassluisekunstenaars.nl
Minderhoud-Poldervaart, Willy https://wmkeramiek.jouwweb.nl willyminderhoud@gmail.com
Ploeg, Gerda    
Ritsart, Galerie http://www.ritsart.com info@ritsart.com
Tulp, Dick http://www.dicktulp.nl info@dicktulp.nl
Wiel-Verdiesen, Ans van der https://www.wielverdiesen.nl wielverdiesen@gmail.com

Fotografie

Degen, Jos https://www.josdegen.nl imageart@kabelfoon.nl
Farla, Peter www.farlagraaf.nl farlagraaf@gmail.com
Koorneef, Mischa http://www.fotofinis.nl Mischa@FotoFinis.nl
Otten, Mick https://nieuwewendingproducties.blogspot.com mick@nieuwewendingproducties.nl

Taal, lezen, schrijven

Baalen, Elly van https://www.ellyvanbaalen.nl ellyvanbaalen@gmail.com
Literair Café Woordkunst Woordkunst.maassluis.nu jelle.ravestein@gmail.com
Oostrum, Jaap van (Stadsdichter)   vanoostrumjaap@gmail.com
Bibliotheek De Plataan (stichting) https://www.debibliotheekdeplataan.nl/ wvheiningen@bibliotheekmaassluis.nl

Varend erfgoed

Beurtvaarder M.S. Jansje, Stichting vrienden van http://www.msjansje.nl wvbaalen@kabelfoon.nl
Bruinvisch, Stichting tot behoud van het bergingsvaartuig http://www.bruinvisch.nl info@bruinvisch.nl
Help de Hudson, Stichting http://museumschiphudson.com spanjer@live.nl
Historische Scheepswerf ‘Zorg en Vlijt’ (St. Den Eersten Snik) https://www.historischewerf.nl voorzitter@historischewerf.nl
Historische Vereniging Maassluis https://www.histvermaassluis.nl info@histvermaassluis.nl
Hollands Glorie (Furie), Stichting https://furie.nl vliegent@kabelfoon.nl
Maassluis Maritiem, Stichting https://www.furieade.nl secretaris.furieade@gmail.com
Maritiem Erfgoed Maassluis, Stichting https://stichtingmaritiemerfgoedmaassluis.wordpress.com boomgaard85@gmail.com
Maritieme Collectie Rijnmond (Elbe), Stichting http://www.zeesleperelbe.nl info@smcr.nl
Rode Mijter Company, Stichting   hennywesselius@kpnmail.nl
Sleepboothaven Maassluis, Stichting https://www.sleepboothaven.nl awesselius@kabelfoon.net
Warbout Rondvaarten en sloepverhuur www.vlietlander.nl info@warboutrondvaarten.nl
Zeekadettenkorps Maassluis – M.S. Rigel https://zkkmaassluis.wordpress.com secretaris@zkkmaassluis.nl

Gebouwen erfgoed

Groote Kerk Maassluis http://www.pknmaassluis.nl/grootekerk/ p.bouterse@caiway.nl
Hendrick de Keyser, Vereniging   Hoogervorst@hendrickdekeyser.nl
Hoop, Stellingmolen De   jpvdkaaden@live.nl
Monstersche Sluis, Stichting http://www.monsterschesluis.nl info@monsterschesluis.nl
Wippersmolen, De https://www.molendatabase.nl/nederland/molen.php?nummer=1055 r.pols69@gmail.com
Witte Kerkje, Vereniging Vrienden van het  http://www.wittekerkjemaassluis.nl secretariaat@wittekerkjemaassluis.nl

Diversen

Breicafé De Waker Maassluis    
Douanehuisje Maassluis   douanehuisje@crmmaassluis.nl
Filmclub Maassluis http://www.filmclubmaassluis.nl voorzitter@filmclubmaassluis.nl
FotoWorkShop Maassluis https://www.fwsmaassluis.nl info@fwsmaassluis.nl
Historische Vereniging Maassluis https://www.histvermaassluis.nl info@histvermaassluis.nl

 

There is no content to display.

Week van de Cultuur
X